Nabízíme potisk:

K potisku využíváme tyto metody:

Potisk

         textilu

         reklamních předmětů

         hrníčků

         hliníkových cedulek

 • termotransfer

  Tuto techniku používáme k výrobě hliníkových cedulek, hrníčků a triček. Umožňuje nám plnobarevný potisk ve fotografické kvalitě a je vhodná pro potisk už od jednoho kusu.

 • flexotisk

  Flexotisk je technologie potisku triček a nejrůznějších textilních předmětů za využití řezané gumové folie. Tento potisk  je velmi trvanlivý a je rovněž možné jej využít již od jednoho kusu.

 • sítotisk

  Tato technologie se využívá pro výrobu vinylových samolepek, potisk textilu, plastů, kovů, dřeva apod. Podle velikosti, složitosti a barevnosti motivu je vhodný náklad od 100 kusů. Vytištěné motivy je možné dále zpracovávat např. tvarový výsek, ořez na plotru. Umožňuje potisk textilií - trika, prac. oděvy, čepice aj. z důvodu možnosti použití tisku bílou barvou i na tmavé podklady a jejich kombinací.

 • tamponový tisk

  Je nejvhodnější pro potisk prostorových objektů - reklamních

  a dárkových předmětů. Umožňuje tisk na plast, dřevo, kůži, kov, keramiku, sklo. Samostatné kalkulace dle poptávky potisku.

Reklamní předměty

Nabízíme reklamní předměty pro potisk z vlastního katalogu, který na požádání zašleme na Vaši adresu. Potisk od min. množství 100 ks / prop. tužky, zapalovače, drobné dárk. předměty – event. dle druhu zboží.

zde je několik vybraných referencí z oblasti potisku

            596 884 202

             info@atelier-eye.cz